واتچ ماهان

کتاب «شهید اشک» به چاپ پنجم رسید

۳ مهر ۱۳۹۶

 

همزمان به همراه ماه محرم

 

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹

 

 

مرکز نشر هاجر همزمان به همراه فرارسیدن ماه محرم، پنجمین چاپ کتاب «ابه همراهعبدلله الحسین علیه‌السلام شهید اشک» به قلم سید محمدحسین میربه همراهقری را روانه به همراهزار کتاب انجام.

کتاب «شهید اشک» به چاپ پنجم رسید

 

به نقل خبرگزاری کتاب ایران (واتچ ماهان) کتاب «ابه همراهعبدلله الحسین علیه‌السلام شهید اشک» تلاشی در بیان اهمیت عزاداری و برپا انجامن مجلس عزا و گریه انجامن بر امام حسین (ع) بوده و دربه همراهره اقامه مجالس عزا و ذکر مصائب امام حسین (ع) توسط  اهل بیت (ع) و گریه بر آن حضرت و اهمیت زیارت آن امام به‌طور عموم و در مناسبت‌های مختلف بـه‌طور خاص و همچنین لزوم استشفاء به تربت آن حضرت نقل کرد می‌گوید.
 
هدف مولف در این کتاب، بیان روایات وارد انجام گرفته دربه همراهره موضوعاتی همچون شهادت امام حسین (ع) و اصحاب ایشان و احادیث مرتبط به همراه محل شهادت و فضیلت زیارت آن حضرت است.

مرکز نشر هاجر (وابسته به مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران)، این کتاب را در ۶۸۰ صفحه در قطع وزیری به بهای ۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان منتشر انجامه است. تاکنون ۱۳ هزار نسخه از این کتاب به چاپ رسیده است. 

 

علاقه‌مندان به تهیه این کتاب می‌توانند در طرح «از غدیر تا عاشورا» به همراه تخفیف ویژه‌ای که ازسوی مؤلف و ناشر به این اثر اختصاص داده انجام گرفته، آن‌را به بهای ۹ هزار تومان خریداری کنند.

 

از سیدمحمدحسین میربه همراهقری، زمستان ۹۵ کتاب «قتیل العبره» در ۵۹۶ صفحه و قطع وزیری، از سوی انتشارات حکمت و اندیشه روانه به همراهزار نشر انجام گرفته است.