واتچ ماهان

نمایندگان مجلس از دستاوردهای حوزه حجاب و عفاف در نمایشگاه قرآن به همراهزدید می‌کنند

۳ خرداد ۱۳۹۷

 

 

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱

 

 

اعضای فراکسیون خانومان مجلس شورای اسلامی همراه به همراه اعضای شورای فرهنگی و اجتماعی خانومان شورای عالی انقلاب فرهنگی، به همراه حضور در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم از آخرین دستاوردهای حوزه حجاب و عفاف به همراهزدید می‌کنند.


نمایندگان مجلس از دستاوردهای حوزه حجاب و عفاف در نمایشگاه قرآن به همراهزدید می‌کنند

 

به نقل خبرگزاری کتاب ایران(واتچ ماهان) و به گرازش از ستاد خبری بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، بخش عفاف و حجاب بیست و ششمین نمایشگاه قرآن کریم به همراه فعالیت زیاد از ۱۳۰ غرفه در مساحتی به همراهلغ بر ۵ هزار متر مربع، میزبه همراهن رستههای مختلف لبه همراهس کودک، نوجوان، به همراهنوان، جناب آقاان، سرپوش، ملزومات عفاف و حجاب، پارچههای چادری و همچنین شرکت های طراح و تولیدکننده لبه همراهس جشن تکلیف است.

بخش تبلیغی ترویجی این دوره از نمایشگاه نیز به همراه همراهی مؤسسات فرهنگی عفاف و حجاب، ضمن برپایی نشستهای مختلف تخصصی به همراه موضوع عفاف و حجاب و برپایی کارگاههای آموزشی، رونمایی از آثار برتر و جدید این حوزه را در دستور کار خود قرار داده است و برای سومین سال متمادی، طرح نذر حجاب به همراه عنوان «فردوس» و کارگاه دوخت رایگان انواع چادر را نیز برپا می کند.

برخی برنامه های بخش حجاب و عفاف بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، طی روزهای آینده به شرح زیر است:

دیدار اعضای فراکسیون خانومان مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای فرهنگی و اجتماعی خانومان شورای عالی انقلاب فرهنگی از دستاوردهای حوزه حجاب و عفاف؛ دوشنبه ۷ خرداد

به همراهزدید مدیران و مشاوران خانومان خانواده وزراء؛ همزمان به همراه ولادت امام حسن مجتبی(ع) چهارشنبه ۹ خرداد به همراه حضور مشاوران خانومان و خانواده دستگاه ها و سازمان ها.

تجلیل از خانومان خانواده ایثارگر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ همزمان به همراه سالروز آزادسازی خرمشهر، پنجشنبه ۳ خرداد به همراه حضور به همراهنوان ایثارگر کارمند در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی.

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم تا ۱۴ خرداد ماه مصادف به همراه ۱۹ رمضان از ساعت ۱۷ تا ۲۴ در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برپا است.