واتچ ماهان

رونمایی از اپلیکیشن IDPEX در هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

۲۴ خرداد ۱۳۹۷

 

 

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۴

 

 

همزمان به همراه افتتاح هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال برای نخستین به همراهر از برنامه نرم‌افزاری IDPEX رونمایی می‌شود، اطلاعات تکمیل شرکت‌کنندگان و بخش‌های مختلف این رویداد چاپی در این اپلیکیشن قرار داده انجام گرفته است.


رونمایی از اپلیکیشن IDPEX  در هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

 

جلال ذکایی؛ مدیر هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال به همراه اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (واتچ ماهان)، افزود: این نرم‌افزار دربردارنده اطلاعات مفید در مورد نمایشگاه دیجیتال، دسترسی به نمایشگاه و جانمایی شرکت کنندگان و غرفه‌ها است که در ابتدای ورود به همراهزدیدکنندگان نمایشگاه امکان نصب آن بر روی تلفن همراه افراد قرار داده انجام گرفته است.
 
وی افزود: همچنین از دیگر امکانات این نرم‌افزار می‌توان به فهرست شرکت‌کنندگان،  گفت‌وگوهای انجام انجام گرفته در مورد IDPEX، اخبه همراهر انتشار یافته نمایشگاه در سایت‌ها و خبرگزاری‌های مختلف همچنین مطالبی مرتبز به همراه حوزه چاپ دیجیتال و کارانجامهای آن در دنیای امروز به همراه نگاهی به وضعیت این چاپ در جهان و ایران نیز از جمله موضوعات موجود در نسخه اول این اپ است.
 
ذکایی به همراه بیان اینکه زیاد از ۵۰ شرکت فعال در حوزه چاپ دیجیتال در نمایشگاه امسال حضور دارند، تاکید انجام: نمایش دستگاه‌ها یکی از ویژگی‌های این نمایشگاه به شمار می‌آید و به همراهزدیدکنندگان می‌توانند علاوه بر آشنایی به همراه شرکت‌ها و کمپانی‌های مختلف حوزه چاپ دیجیتال از نزدیک کارانجام و عملانجام دستگاه‌‌ها را مشاهده کنند.
 
وی تاکید انجام: امسال دست‌اندرکاران حوزه چاپ شامل واردکننده دستگاه‌های چاپ دیجیتال، واردکنندگان مواد مصرفی و ارایه‌کنندگان خدمات چاپ دیجیتال در هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال حضور دارند و جدیدترین دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند.
 
هشتمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی از ۲۹ خرداد تا اول تیر امسال در محل دایمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.