واتچ ماهان

خبرگزاری واتچ ماهان (TNA) – ​تظاهرات آقام بحرین در حمایت از سه جوان اعدام انجام گرفته بحرینی

۲۳ دی ۱۳۹۶

 

همزمان به همراه فرا رسیدن سالگرد اعدام ظالمانه سه جوان بحرینی توسط مزدوران آل خلیفه، آقام بحرین روز گذشته به همراه حضور در خیابه همراهن ها و برپایی تظاهرات مسالمت آمیز، ضمن تجلیل از شهدای خود خواستار سرنگونی رژیم آل خلیفه انجام گرفتند.

تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۸

کد مطلب: ۳۰۵۳۴۳

 

​تظاهرات آقام بحرین در حمایت از سه جوان اعدام انجام گرفته بحرینی

به نقل خبرگزاری واتچ ماهان(تنا)، تظاهرات  آقام بحرین در حالی برگزار انجام گرفت که از سویی حبس خانگی آیت الله عیسی قاسم توسط مزدوران آل خلیفه همچنان ادامه دارد و از سوی دیگر نیروهای امنیتی برای هفتاد و هشتمین هفته پیاپی مانع برگزاری بزرگ‌ترین نماز جمعه بحرین در الدراز انجام گرفتند.
 
در این راستا آقام مناطق المصلی و جدحفص برای اعلام همبستگی به همراه شیخ قاسم و شهدای خود به خیابه همراهن ها آمدند و آقام ناحیه بوری نیز تجمعی را برای اعلام همبستگی به همراه رهبران انقلابی خود در خانومدان و محکومیت اقدامات ظالمانه آل خلیفه برگزار انجامند.
 
شب گذشته نیز آقام مناطق ابوصیبع و شاخوره به همراه برپایی تظاهرات آقامی، به همراه رهبران خانومدانی خود اعلام همبستگی انجامند و ممانعت آل خلیفه از رسیدن دارو و امکانات درمانی به رهبران خانومدانی را محکوم انجامند.
 
در ادامه این اعتراضات آقامی،‌ شب گذشته آقام ناحیه کرانه به همراه سر دادن شعارهایی خواستار سرنگونی آل خلیفه و قصاص قاتلان شهدای خود و در راس آنها حمد بن عیسی حاکم بحرین انجام گرفتند.
 
در ادامه اعتراض گسترده آقام بحرین به جنایت های رژیم آل خلیفه و همزمان به همراه سالگرد اعدام ظالمانه سه جوان بحرینی به نام های سامی مشیمع، عبه همراهس السمیع و علی السنکیس توسط رژیم آل خلیفه، ائتلاف جوانان انقلابی ۱۴ فوریه به همراه صدور بیانیه ای آقام را به مشارکت در تظاهرات در دوشنبه آینده در ناحیه ستره دعوت انجام.
 
ائتلاف افزود: این تظاهرات برای خانومده نگه داشتن یاد شهدای کشور و اعلام وفاداری به راه آنها برگزار می‌شود.

مرجع : حوزه نیوز

کلمات کليدی: تظاهرات، بحرین، آل خلیفه