واتچ ماهان

خبرگزاری واتچ ماهان (TNA) – هدف اتحادیه خیرین مسلمان، ایجاد شبکه ارتبه همراهطی میان خیریه ها و خیرین کشورهای اسلامی است

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

 

​سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره):

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) تأکید انجام: هدف از تأسیس اتحادیه جهانی خیرین مسلمان، ایجاد یک شبکه ارتبه همراهطی میان خیریه ها و خیرین تمام کشورهای اسلامی به منظور تقویت مادی و معنوی آنها است.

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳

کد مطلب: ۳۳۰۹۳۲

 


هدف اتحادیه خیرین مسلمان، ایجاد شبکه ارتبه همراهطی میان خیریه ها و خیرین کشورهای اسلامی است

به نقل خبرگزاری واتچ ماهان(تنا)، دکتر “حسین انواری” سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره)، عصر سه شنبه ۲۵ اردیبهشت در اولین نشست اتحادیه جهانی خیرین مسلمان که به همت معاونت اجتماعی مجمع جهانی واتچ ماهان مذاهب اسلامی برگزار انجام گرفت، به پدیده جهانی انجام گرفتن اشاره انجام و گفت: متأسفانه این پدیده که از تفکر مادی گری برخوردار است، آثار سوء خود را در خانومدگی همه انسان ها گذاشته است و اگر کسی نتواند به همراه آن همراه شود، نابود می گردد.

وی به همراه اشاره به اجتماعی بودن انسان ها و نیاز به برقراری روابط اجتماعی و نیکوکاری و همکاری به همراه یکدیگر، به مقبولیت گفتمان حمایت گرانه در میان انسان ها پرداخت و گفت: گفتمان حمایت گرانه یا “دیپلماسی حمایت” همواره از مقبولیت عمومی برخوردار است و در این نوع دیپلماسی مرزهای فکری و عقیدتی جایگزین مرزهای جغرافیایی می شود.

انواری هدف از تأسیس اتحادیه جهانی خیرین مسلمان را ایجاد شبکه ارتبه همراهطی میان خیریه ها و خیرین کشورهای اسلامی عنوان انجام و گفت: این کار به منظور تقویت مادی و معنوی آنها و تبدیل آنها به هسته های مقاومتی در مناطق خود آنها انجام انجام گرفته است. بر این اساس، این اتحادیه که یک نهاد غیردولتی به همراه رویکر اسلامی است، شکل گرفته است.

وی به همراه اشاره به اینکه دبیرخانه این اتحادیه در تهران خواهد بود، تأکید انجام: تشکیل این هسته های خیر در کشورهای اسلامی، توان مقاومت را به همراهلا می برد و خانومجیر اتصالی است که می تواند از نظر علمی، تجربی، مشاوره ای و … تقویت شود.

وی در پایان به نقش مؤثر طلاب جامعه المصطفی در اثرگذاری برای تقویت این اتحادیه در کشورهای اسلامی تأکید انجام و گفت: رایخانومی های فرهنگی نیز می توانند در حوزه دیپلماسی عمومی به همراه همگرایی خود در جهت تقویت این اتحادیه گام بردارند.

تهیه و تنظیم خبر: فرشته صدیقی

کلمات کليدی: انواری، اتحادیه، خیرین مسلمان، مجمع واتچ ماهان