واتچ ماهان

خبرگزاری واتچ ماهان (TNA) – مقاومت تنها در برابر خدا تعظیم می‌کند/ پروژه تکفیر به همراه هدف مخدوش انجامن اسلام آمد

۱ مهر ۱۳۹۶

 

شیخ نعیم قاسم:

مقاومت تنها در برابر خدا تعظیم می‌کند/ پروژه تکفیر به همراه هدف مخدوش انجامن اسلام آمد

معاون دبیرکل حزب الله تأکید انجام که مقاومت از بصیرت خاصی برخوردار بوده و تنها در برابر خدا تعظیم می کند.

تاریخ انتشار : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۷

کد مطلب: ۲۸۵۰۴۵

 

مقاومت تنها در برابر خدا تعظیم می‌کند/ پروژه تکفیر به همراه هدف مخدوش انجامن اسلام آمد

به نقل خبرگزاری واتچ ماهان(تنا)، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در دومین شب از مراسم عزای حسینی که از سوی حزب الله در مجتمع سید الشهدا در ضاحیه جنوبی بیروت برگزار انجام گرفت، گفت: ما به همراه اسکان دائمی فلسطینیان و آوارگان سوری مخالف هستیم و لبنان هیچگاه نبه همراهید به مکانی برای پناهندگی یا مهاجرت مبدل شود.
 
وی افزود: مخالفت ما به این دلیل است که می‌خواهیم این آوارگان به همراه عزت و کرامت به مناطق خود به همراهزگردند.
 
این روحانی لبنانی تصریح انجام: دولت لبنان به همراهید پرونده سوری ها را به همراه هماهنگی دولت سوریه به سرانجام برساند تا آوارگان سوری به کشور خود به همراهزگشته و اقتصاد لبنان بر اساس به همراهزگشایی مرزها به همراه سوریه جان بگیرد.
 
شیخ نعیم قاسم اظهار داشت: مقاومت لبنان الگوی تتکمیل اجتماعی را به نمایش گذاشت، مقاومت از بصیرت و اراده خاصی برخوردار است. لبنان به همراه معادله ارتش، ملت و مقاومت می تواند آینده خود را بسازد.
 
عضو ارانجام گرفت مقاومت ادامه داد: ما در لبنان در برابر پروژه تکفیری خطرناک به نمایندگی داعش و جبهه النصره جنگیدیم، محور مقاومت تنها در برابر خدا تعظیم انجامه و به اذن الهی به پیروزی‌های افزایشی دست می‌یابیم.
 
وی خاطرنشان ساخت: پروژه تکفیر به همراه هدف مخدوش انجامن اسلام آمد و اگر در برابر آن نمی ایستادیم به انجام گرفتت گسترش می یافت. اما به همراه وجود آقاان مقاومت در برابر تکفیری ها ایستاده و به پیروزی دست یافتیم.
 
معاون دبیرکل حزب الله در پایان گفت: ما به مقابله فکری به همراه تکفیری ها پرداخته و خطر اندیشه آنان را نمایان انجامیم.