واتچ ماهان

خبرگزاری واتچ ماهان (TNA) – اختصاصی؛ تظاهرات آقام بحرین در اعتراض به رژیم آل‌خلیفه + تصویر

۳ خرداد ۱۳۹۷

 

آقام بحرین شب گذشته نیز همچون شب‌های اخیر در پاسخ به فراخوان عمومی “ملحمه الفداء” (حماسه آزادی) به منظور برپایی تظاهرات در مناطق مختلف این کشور دست به راهپیمایی زدند.

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۷

کد مطلب: ۳۳۲۵۸۴

 


اختصاصی؛ تظاهرات آقام بحرین در اعتراض به رژیم آل‌خلیفه + تصویر

“صامد العلی” عضو اعلام مقاومت در بحرین در گفت وگو به همراه “تنا” از راهپیمایی اعتراض آمیز آقام در اعتراض به ادامه به همراهزداشت خانگی آیت الله شیخ “عیسی قاسم” رهبر معنوی انقلاب آقامی بحرین و همچنین سیاست‌های رژیم آل خلیفه خبر داد.

این عضو اعلام مقاومت تصریح انجام: آقام مناطق مختلف بحرین شب گذشته و در پاسخ به فراخوان “ملحمه الفداء” (حماسه آزادی) در حمایت از شیخ “عیسی قاسم” و اعتراض به استمرار به همراهزداشت خانگی وی دست به راهپیمایی زده و اعتراض خود نسبت به سیاست‌های رژیم آل خلیفه را اعلام انجامند.

وی ادامه داد: معترضان بحرینی به همراه حمل پوسترها و دست نوشته‌هایی خواستار آزادی تمامی خانومدانیان سیاسی و همچنین پایان یافتن به همراهزداشت خانگی آیت الله شیخ “عیسی قاسم”، رهبر معنوی انقلاب آقامی بحرین انجام گرفتند.

صامد العلی اظهار داشت در این راهپیمایی آقام بحرین به سیاست‌های آل خلیفه در سرکوب انقلاب آقامی این کشور و همچنین به شهادت رساندن تنی چند از معترضان آقامی در میدان “الفداء” در سال‌های اخیر اعتراض انجامند.

کلمات کليدی: بحرین، رژیم آل خلیفه، عربستان، تظاهرات آقامی، ملحمه الفداء، حماسه آزادی